Čo sú to anióny?

Vo vzduchu okolo nás sa nachádzajú  dva druhy iónov, a to kladné a záporné. Záporné ióny sú považované za prospešné pre ľudské telo, zatiaľ čo kladné ióny sú naopak považované za škodlivé.

Kladné ióny sú atómy, ktoré stratili jeden alebo viacero elektrónov v dôsledku vystavenia sa vysokému energetickému vplyvu, ktorý môže nastať vďaka pôsobeniu prírodných síl,  lesným požiarom, bleskom alebo ultrafialovej a mikrovlnnej radiácii. 

Anióny

Záporné ióny, čiže anióny, sú atómy alebo molekuly, ktoré majú viac elektrónov ako protónov a vydávajú záporné náboje. Vyskytujú sa voľne v ovzduší, no najmä v prírode, v lesoch a ich najväčšia koncentrácia je v blízkosti mora a vodopádov.

Anióny sú bezfarebné a voľným okom neviditeľné a  sú schopné  priťahovať zo vzduchu rôzne mikročastice. Takisto dokážu ničiť vírusy nabitými elektrónmi, odstraňovať prach, a prenikať do buniek mikróbov a ničiť ich.

Ak je ľudské telo vystavené nedostatku aniónov, mení sa aj chemické zloženie tela a tieto zmeny vedú k depresiám, fyzickej únave a úzkosti.

Dá sa povedať, že anióny vo vzduchu, sú ako vitamíny v potravinách. Anióny sa zvyknú nazývať aj: vzdušnými vitamínmi, čističmi vzduchu alebo aj prvkami dlhovekosti.

Čistý vzduch a hojnosť záporných iónov sú kľúčovými faktormi prirodzenej sily prírody. Záporné ióny priťahujú stále viac pozornosti vďaka ich schopnosti navodiť relaxáciu v dnešnom mimoriadne stresujúcom životnom štýle. Pre celkové zdravie, anióny pomáhajú omladzovaťrevitalizovať všetky systémy a bunky v tele, a tým podporovať silnejší základ k lepšiemu zdraviu.

Aniónová vrstva v aniónových vložkách a intímkach Love Moon sa aktivizuje pri zvýšenej teplote a vlhkosti zodpovedajúcej hodnotám ľudskej pokožky, pričom vyvoláva intenzívny tok pre zdravie veľmi prospešných aniónov – približne 5 800 cm3.  

 

 


Kontakt
Anketa

Vyskúšali ste už nové aniónové vložky LalaMoon?

Áno (269)
90%

Nie (30)
10%

Celkový počet hlasov: 299


O produktoch

05.08.2011 13:48

Čo sú to anióny?

Vo vzduchu okolo nás sa nachádzajú  dva druhy iónov, a to kladné a záporné. Záporné ióny sú považované za prospešné pre ľudské telo, zatiaľ čo kladné ióny sú naopak považované za...

Celý článok

—————