Aniónové intímky Love Moon

Hygienické aniónové intímky Love Moon od spoločnosti Winalite sú zdokonalením bežných intímiek a zabezpečujú vyšší stupeň antibakteriálnej ochrany a benefit pre zdravie než je pre intímky obvyklé. Vyrábajú sa z ekologicky čistých prírodných materiálov a neobsahujúcich chemické ani aromatické ingrediencie.

Aniónové intímky Love Moon obsahujú aniónový pásik aplikovaný vo vnútri produktu. Počas nosenia sa tento aniónový pásik aktivuje a produkuje veľmi veľké množstvo záporne nabitých iónov. Anióny sú negatívne nabité molekuly, nevyhnutné pre náš organizmus. Vďaka nim naše telo bojuje s chorobami. Anióny sú nezastupiteľné v posilňovaní zdravia a predlžovaní života.

4 vrstvy aniónových intímiek Love Moon

Aniónové intímky  Love Moon sa skladajú zo štyroch jemných vrstiev a zabezpečujú tak pocit sucha, čistoty a sviežosti. Keďže neobsahujú syntetické materiály, sú dokonale priedušné.

1. Povrch vytvorený z tenkej vrstvy z veľmi mäkkej bavlny, ktorá zabezpečuje pocit sviežosti a pohodlia.

2. Aktivátor aniónov – naturálny a bezpečný. Ak je táto vrstva vlhká generuje anióny, ktoré upevňujú zdravie, imunitu, ničia baktérie a eliminujú nepríjemný zápach.

3. Vzduchopriepustná jemná bavlna, ktorá dáva pocit sviežosti a jemnosti.

4 . Jemná priedušná spodná vrstva s fixačnými pásikom z ekologického lepidla pre zabezpečenie maximálneho komfortu aj pre veľmi aktívne ženy. 

 

 


Kontakt
Anketa

Vyskúšali ste už nové aniónové vložky LalaMoon?

Áno (269)
90%

Nie (30)
10%

Celkový počet hlasov: 299


O produktoch

16.02.2014 13:46

Aniónové vložky WinCare sa menia na WinIon

Spoločnosť Winalite, ktorá je výrobcom Aniónových vložiek WinCare oznámila ich nový dizajn a  nový názov WinIon. Vytvorená vizuálna identita reprezentuje nový vzhľad, ktorý...

Celý článok

—————